Respond

Okresowe kontrole techniczne budynków Warszawa

Firma Novatio oferuje Państwu okresowe, budowlane kontrole techniczne budynków na terenie Warszawy i jej okolic. Zapewniamy usługę wykonywaną przez naszych profesjonalistów. Protokoły z naszych kontroli zawierają rozbudowane opisy stwierdzonych wad i usterek, a także zalecenia naprawcze i plan remontowy dla obiektu na najbliższe lata.

Do protokołów dołączamy także dokumentację fotograficzną, która dokumentuje opisywane, ewentualne nieprawidłowości, które stwierdzimy w toku przeglądu.

Usługa okresowej kontroli technicznej w Warszawie to usługa, która jest odpowiedzią na uregulowane prawnie obowiązki Właścicieli oraz Zarządców Nieruchomości, dotyczące kontrolowania stanu technicznego budynków, obiektów budowlanych każdego roku, co 5 lat, a w przypadku większych obiektów co 6 miesięcy. Dobór odpowiedniego specjalisty to bardzo ważny element w wyborze tej usługi. Zachęcamy do postawienia na doświadczenie za niewygrórowaną cenę – Novatio.

Zobacz również:Czym są okresowe kontrole techniczne budynków Warszawa?

Okresowe kontrole techniczne budynków Warszawa są niezbędne we wszystkich obiektach budowlanych. Pomagają one nie tylko na zachowanie odpowiedniego stanu technicznego, ale również na zapobieganie późniejszym usterkom oraz problemom, które mogą być z tym związane. Warto wiedzieć, że protokoły z kontroli zawierają rozbudowane opisy stwierdzonych wad i usterek, a także zalecenia naprawcze i plan remontowych dla obiektu na najbliższe lata.

Jak często należy wykonywać okresowe kontrole techniczne budynków Warszawa?

Co najmniej raz na 5 lat należy przeprowadzić kontrolę polegającą na sprawdzeniu stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektu budowlanego, estetyki obiektu budowlanego oraz otoczenia. Warto wiedzieć, że za okresowe kontrole techniczne budynków Warszawa odpowiada właściciel albo zarządca budynku – to on powinien zatrudnić specjalistę.

Na czym polegają przeglądy budynków Warszawa?

Są to czynności kontrolno-nadzorcze, dokumentowane i wykonywane przez upoważnionych i wykwalifikowanych inspektorów dla budynków i obiektów budowlanych. Pomagają one właścicielom lub zarządcom zachować odpowiednie warunku przy zachowaniu należytej staranności. Przeglądy budynków zapewniają bezpiecznie użytkowanie obiektu, pozwalają zapoznać się z elementami wymagającymi remontu oraz zwiększają ogólne bezpieczeństwo.

Jak często należy wykonać przegląd budynków w Warszawie?

Przegląd budynku powinien odbywać się co najmniej raz na 5 lat. Warto dodać, że odpowiada za to właściciel lub zarządca danego budynku. Regularnie przeprowadzane przeglądy pozwalają na sprawdzenie stanu technicznego i przydatności do użytkowania obiektu budowlanego, jego estetyki i otoczenia.

Ile kosztują przeglądy budynków w Warszawie?

Cena zależna jest od powierzchni budynku, więc wyliczana jest indywidualnie. Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty przeglądów budynków w Warszawie.

Novatio Consulting, ul. Okocimska 4/42, 01-114 Warszawa, tel. 793 777 662