Respond

Inspektor nadzoru inwestorskiego Warszawa

Polecamy się jako pełnomocnik prowadzący całość inwestycji w Państwa imieniu. Zajmiemy się wszystkimi sprawami technicznymi i formalnymi składającymi się na proces inwestycyjny, m.in.:

•  sprawy związane z pozyskaniem gruntów pod inwestycję,
•  opracowanie koncepcji inwestycji,
•  wybór wykonawcy projektu,
•  doradztwo i konsultacje przy doborze rozwiązań projektowych,
•  uzgodnienia niezbędne do sporządzenia projektu,
•  uzyskiwanie niezbędnych pozwoleń i uzgodnień,
•  wybór wykonawcy inwestycji,
•  nadzór inwestorski,
•  odbiory,
•  formalności związane z przygotowaniem i przekazaniem obiektu do użytkowania,
•  przygotowywanie umów z wykonawcami i dostawcami.

Możemy zająć się całością lub poszczególnymi elementami procesu inwestycyjnego. Na każdym etapie podejmowania decyzji możemy proponować Państwu możliwe rozwiązania lub wybierać je samodzielnie, wg podanych przez Państwa kryteriów. Zapraszamy do współpracy.

Zobacz również:Inwestor zastępczy Warszawa – kiedy warto zdecydować się na tę usługę?

Prowadzenie całości inwestycji może być niezwykle czasochłonne i sprawiać wiele kłopotów. Jeżeli potrzebujemy profesjonalnej pomocy lub osoby, która pomoże nam w załatwieniu wszelkich formalności, warto zdecydować się na inwestora zastępczego Warszawa. Osoba taka jest pełnomocnikiem i prowadzi całość inwestycji w Państwa imieniu. Zajmuje się on wszystkimi sprawami technicznymi i formalnymi, które składają się na proces inwestycyjny.

Czym zajmuje się inwestor zastępczy Warszawa?

Inwestor zastępczy Warszawa poza prowadzeniem całości inwestycji, zajmuje się również kwestiami bardziej szczegółowymi. Dba o wszystkie detale, aby zapobiegać potencjalnym problemom, co pozwala na przebieg inwestycji zgodnie z planem. Do jego zadań należą również sprawy związane z pozyskiwaniem gruntów pod inwestycję, opracowywanie koncepcji inwestycji oraz wybór wykonawcy projektu. W zależności od Państwa potrzeb, zajmujemy się całością albo poszczególnymi elementami procesu inwestycyjnego.

Inwestor zastępczy Warszawa – nasza oferta

Oferujemy Państwu usługę inwestora zastępczego, który przejmie czasochłonne i stresujące obowiązki związane z organizacją techniczną, formalną i logistyczną Państwa inwestycji budowlanych. Usługę sprawowania funkcji Inwestora Zastępczego na terenie Warszawy oraz jej okolic. W celu umówienia szczegółów dotyczących współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego, nasi konsultanci pozostają do dyspozycji.

Zachęcamy do zdjęcia z siebie natłoku obowiązków i postawienia na zatrudnienie inwestora zastępczego w Warszawie oferowanego przez Novatio. Gwarantujemy profesjonalizm oraz szeroką wiedzę branżową. Wyręczymy Państwa zarówno w formalnościach jak i kwestiach technicznych.

Novatio Consulting, ul. Okocimska 4/42, 01-114 Warszawa, tel. 793 777 662